Zaproszenie na konferencję prasową w Infoboxie

Zapraszamy na konferencję prasową, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 27 września o godz. 10.00 w InfoBoksie (ul. Świętojańska 30).

“Zaprezentowane zostaną następujące tematy:

– Wojciech Szczurek – prezydent Gdyni, Sławomir Kalicki – lider Forum Gospodarki Morskiej i prezes Inter Marine Group oraz Jacek Sadaj – prezes Portu Gdynia zaproszą na tegoroczną edycję Forum Gospodarki Morskiej.

– Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek zaprosi na Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów połączone z wręczeniem Kolosów. Prezydentowi będzie towarzyszyć Justyna Szumacher, podróżniczka, która pływała z rekinami i którą spotkamy podczas tegorocznej edycji imprezy.

– Marek Łucyk – wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju i Tomasz Cząstka – zastępca dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu podsumują tegoroczny sezon sportowy w Gdyni.

– Tomasz Sosnowski i Małgorzata Bujak – kuratorzy wystawy „Zaczarowana Ściana” opowiedzą o przygotowaniach do nowej wystawy w Muzeum Miasta Gdyni i zaproszą do nich dzieci, których pomoc jest tu nieodzowna, a Dorota Lewandowska i Joanna Borowik-Hołubowicz z Działu Promocji i Komunikacji Muzeum Miasta Gdyni przedstawią plany placówki na najbliższy miesiąc.

Do zobaczenia!

PS. Pamiętajcie, że obowiązują nas zasady reżimu sanitarnego, a więc przychodzimy w maskach i trzymamy dystans.”

Źródło:
https://www.gdynia.pl/dla-mediow/zaproszenia-dla-dziennikarzy,4128/zaproszenie-na-poniedzialkowa-konferencje-prasowa-w-infoboksie,560181

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *